Cześć! Dobrze Cię tu widzieć. Najwyraźniej jeszcze się nie znamy. Spróbuję to zmienić :) 

07/02/2019, Egipt - mój pierwszy lot

Mam na imię Angelika. Moją misją jest nauczyć Cię, jak poznawać korzenie swojej rodziny oraz pokazywać świat takim, jakim ja go widzę. Chcę Cię nauczyć, jak zbudować drzewo genealogiczne i napisać kronikę, która będzie pamiątką dla przyszłych pokoleń. Piszę ebooki i szkolę w tym zakresie. Jeżeli postanowisz zostać, być może uda mi się też Tobie tę wiedzę przekazać.
Nie tak dawno po raz dziewiąty skończyłam osiemnaście lat. W ubiegłym roku postanowiłam zamieszkać w chmurach i tak od tamtego czasu się turlam po świecie. Dopiero jestem tu, a za chwilę już gdzie indziej. Smakuję świat, doświadczam rzeczy, które w innej pracy byłyby dla mnie nieosiągalne. Czasami naprawdę czuję, jakbym posiadła umiejętność teleportacji. W ciągu doby zdarza mi się być w trzech krajach.  Od maja 2019 roku przygotowuję się do ślubu i wesela. Zależy mi na organizacji wszystkiego jak najmniejszym kosztem, ponieważ ambicje i plany na miodowy miesiąc mamy wielkie ;) 


W 2017 roku bardzo zainteresowałam się historią swojej rodziny. Chęć wiedzy, upór i ciekawość różnych tajemnic zaprowadziły mnie do XVII wieku. Dziś moje drzewo jest dla mnie powodem do dumy. Wciąż poznaję nowe historie poszczególnych zdjęć, docieram do nowych faktów i odkrywam kolejne zdarzenia, kolekcjonuję pamiątki, rozmawiam ze starszymi krewnymi i spisuję ich wspomnienia. To pasja na całe życie.


_

Pomogę Ci zacząć budować drzewo, podpowiem Ci gdzie i czego szukać. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces odkrywania swojej historii. Przy okazji poznasz kilka moich starych fotografii, od których wszystko się zaczęło. Opowiem nieco o pracy stewardesy i moich bliższych i dalszych podróżach. Rok 2021 będzie także obfitować w tematykę ślubną. 
_


Jeżeli czujesz, że znasz mnie już trochę lepiej, ale to nadal dla Ciebie za mało, to wskakuj na Instagrama, tam serwuję sporo zdjęć z pracy stewardessy. Znajdziesz tam też dużo prywaty. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej :)
Na Facebooku śmiga również Fanpage oraz grupa, którą znajdziesz po wpisaniu frazy "Grupa Story Forest".