Cześć! Dobrze Cię tu widzieć. Najwyraźniej jeszcze się nie znamy. Spróbuję to zmienić :) 

07/02/2019, Egipt - mój pierwszy lot

Mam na imię Angelika. Moją misją jest nauczyć Cię, jak poznawać korzenie swojej rodziny. Chcę Ci pokazać, jak zbudować drzewo genealogiczne i napisać kronikę, która będzie pamiątką dla przyszłych pokoleń. Piszę ebooki i szkolę w tym zakresie. Jeżeli postanowisz zostać, być może uda mi się Ci tę wiedzę przekazać.
Nie tak dawno po raz dziewiąty skończyłam osiemnaście lat. W ubiegłym roku postanowiłam zamieszkać w chmurach i tak od tamtego czasu się turlam po świecie. Dopiero jestem tu, a za chwilę już gdzie indziej. Smakuję świat, doświadczam rzeczy, które w innej pracy byłyby dla mnie nieosiągalne. Czasami naprawdę czuję, jakbym posiadła umiejętność teleportacji. W ciągu doby zdarza mi się być w trzech krajach.  


W 2017 roku bardzo zainteresowałam się historią swojej rodziny. Chęć wiedzy, upór i ciekawość różnych tajemnic zaprowadziły mnie do XVII wieku. Dziś moje drzewo jest dla mnie powodem do dumy. Wciąż poznaję nowe historie poszczególnych zdjęć, docieram do nowych faktów i odkrywam kolejne zdarzenia, kolekcjonuję pamiątki, rozmawiam ze starszymi krewnymi i spisuję ich wspomnienia. To pasja na całe życie.


_

Pomogę Ci zacząć budować drzewo, podpowiem Ci gdzie i czego szukać. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces odkrywania swojej historii. Przy okazji poznasz kilka moich starych fotografii, od których wszystko się zaczęło. 
_


Jeżeli czujesz, że znasz mnie już trochę lepiej, ale to nadal dla Ciebie za mało, to wskakuj na Instagrama, tam serwuję sporo zdjęć z pracy stewardessy. Znajdziesz tam też dużo prywaty. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej :)
Na Facebooku śmiga również Fanpage oraz grupa, którą znajdziesz po wpisaniu frazy "Grupa Story Forest". 

Share
Tweet
Pin
Share